تاریخچه شرکت احمد دادخواه

تاریخچه و فعالیت شرکت چای احمد دادخواه و چای ساسان حدودا از سال‌های ۱۳۴۲ تا به امروز در تجارتخانه پدر گرامی، آقای اکبر دادخواه با هدف تولید و فرآوری انواع چای و واردات انجام می‌شده است.

برند چای احمد دادخواه در سال ۱۳۷۳ طبق قوانین و مقررات اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی در طبقات ۳۰ و ۲۹ و … جهت بیش از ۱۰۰ نوع کالایی و غذایی از جمله انواع چای، دمنوش، قهوه، زعفران، کاکائو، شکلات، شربت­، نوشابه­ های مجاز، خشکبار و حبوبات و غیره به ثبت رسیده و همچنین دارای برندهای مختلف هستیم.

شرکت احمد ایرانیان شایان با مسئولیت محدود از سال ۱۳۸۸ به ثبت رسیده است که در زمینه خرید و فروش و صادرات و تولید چای و انواع قهوه و دمنوش و زعفران در حال فعالیت است و در سال ۹۰ از مسئولیت محدود به سهامی خاص تغییر پیدا کرد.

اکنون با در اختیار داشتن امکانات مناسب و تنوع در کیفیت و بسته بندی­‌های مقوایی، لمینت و متالایز و پاکت‌های بسیار استاندارد و بهداشتی با دستگاه ­های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در سطح تولید یکی از بهترین مجموعه­‌های کشور محسوب می­‌گردد. همچنین دارای دستگاه های بسته­ بندی آلمانی تی ­بگ و دستگاه هرمی دمنوش و … می‌باشیم.